Тому так важливо перед використанням виробу розібратися у всіх його основних особливостях. Далі буде розказано, що являє собою матеріал і які його якості.

Цей матеріал дуже часто задіюється для виробництва альтанки. Його використання гарантує простоту і швидкість зведення, відмінну стійкість до деформації, екологічність і тривалий термін служби.

Варіанти матеріалів для альтанки

Альтанка в Києві може бути виконана з різних матеріалів. До найбільш затребуваних варіантів відносять наступні:

  • Цегла або камінь. Вважається дорогим задоволенням, зате радує довговічністю і надійністю. Матеріали стійкі до впливу шкідників, а також до атмосферних опадів.
  • Деревина. Сюди входять дошки, європалети, вагонка, плити OSB. Кожен матеріал має плюси і мінуси, а будівництво відбувається швидко і за лояльною ціною
  • Кований метал. Радує ексклюзивним оформленням і тривалим терміном служби. Ціна висока. Бюджетний варіант – профлист.

Також можна використовувати цементний розчин, скло, пластик, пляшки, очерет або лозу. Ці види матеріалів не дуже затребувані.

Альтанка з масиву або бруса

Пропонуємо порівняти два матеріали для виробництва альтанок – брус і масив, щоб зрозуміти, що краще. Порівняння наведені в таблиці.

Характеристика

Клеєний брус

Масив дерева

Простота зведення

Монтаж дуже легкий, допустимо будівництво своїми руками, термін зведення – буквально 1-2 дні в залежності від складності і розмірів.

Самостійний монтаж складний – потрібно довіряти професіоналам. Терміни – 3-5 днів.

 

Стійкість до деформації

Матеріал стійкий до деформації і впливу зовнішніх негативних факторів в цілому.

Матеріал має усадку, в цілому стійкий до погодних умов.

 

Необхідність обробки

Обробка не потрібна – матеріал виглядає ефектно.

Бажано покриття лаком для підвищення стійкості до зовнішніх факторів.

 

Ціна

Невисока

Висока

 

Переваги альтанки з бруса

Якісні будови з клеєного бруса мають величезну кількість переваг. У альтанки, зведеної за проектом наших фахівців, є 4 ключових і чимало додаткових плюсів.

Термін служби

Альтанка з клеєного бруса практично вічна. Термін служби може бути 40-50 років. При додатковій обробці для підвищення захисту від вологи, атмосферних опадів та інших негативних факторів вдається продовжити термін експлуатації.

Простота в будівництві

Зведення альтанок з клеєного бруса відбувається просто і швидко. Зазвичай вдається побудувати будову буквально за 1-2 дні, незалежно від розмірів.

Екологічність

Клеєний брус радує екологічною чистотою. Його склад – деревина карпатської смереки, яка вирощена в гірських районах, а також клей на водній основі. Така комбінація є безпечною як для людини, так і для навколишнього середовища. А також вона приємно дивує іншими позитивними експлуатаційними якостями.

Легка вага матеріалу

Клеєний брус відрізняється малою масою. Завдяки цьому немає необхідності в тому, щоб робити занадто серйозний фундамент. Це також сприяє економії коштів при виготовленні Альтанки.

В цілому альтанки з клеєного бруса радують відмінною міцністю, стійкістю до розтріскування і деформацій. Завдяки низькій теплопровідності, високій шумоізоляції і повітропроникненості перебувати в такому приміщенні завжди комфортно і зручно. Це ідеальний простір для відпочинку, посиденьок з друзями. Клеєний брус виглядає дуже привабливо завдяки унікальній деревній структурі. Є можливість вибору найрізноманітніших варіантів дизайну – матеріал дуже зручний в архітектурному відношенні. Причому необхідності в обробці, як такої, немає, так як бруси і так виглядають привабливо.

Переваги клеєного бруса з смереки

Які переваги клеєного бруса? Їх чимало, а ключові серед них наступні:

  • Найвища міцність на вигин. Як було вище зазначено, матеріал демонструє чудові характеристики міцності. Особливо добра його міцність на вигин, оскільки при найсильніших навантаженнях він не деформується і не тріскається.
  • Відмінні ізоляційні параметри. Високий рівень тепло- і звукоізоляції можна в даному випадку пояснити відразу декількома факторами. Перша причина – сама багатошарова структура, через яку формується надійна перешкода, що не дає «витікати» теплу. Другий фактор – щільна підгонка елементів при зведенні коробки будинку. Між ними не залишається ніяких щілин, що виключає появу протягів.
  • Проста технологія укладання. Звести споруду із застосуванням клеєного бруса, дійсно, дуже просто. Адже додаткової обробки матеріал не потребує, залучати якусь будівельну техніку або звертатися до висококваліфікованих працівників не потрібно.
  • Різноманіття способів застосування. На даний момент під клеєний брус вже підготовлені сотні, якщо не тисячі, типових проектів. Забудовник може заздалегідь вибрати підходящий варіант, а потім конкретно під нього придбати необхідний обсяг матеріалу. У підсумку він обов'язково отримає споруду, площа і інтер'єр якої будуть повністю задовольняти його потреби.

Таким чином, клеєний брус – неймовірно практичний матеріал. І зараз він особливо затребуваний, що абсолютно природно.

Як визначити якісний клеєний брус

Як виготовляють клеєний брус? Основна відмінність матеріалу – він має не цільну структуру, а багатошарову. По суті, такий брус являє собою кілька склеєних разом дощок. Склеюють їх під інтенсивним тиском, тому готовий матеріал має неймовірні показники міцності. Збільшуються вони ще й за рахунок того, що окремі дошки укладаються з перехрещуванням напрямку волокон. Для збільшення практичності клеєний брус оснащують пазогребневою системою кріплення, також він проходить захисну обробку. І лише після цього надходить у продаж.

Для визначення якості бруса і подальшого замовлення проекту Альтанки варто запросити сертифікати якості продукції. Вони стануть гарантією використання безпечного клею на водній основі і в цілому дотримання всіх норм і рекомендації. Вирооби мають бути виготовлені з ламелей без слідів гниття, занадто великих сучків, тріщин або надломів. В цілому якість матеріалу залежить від ламелей і клею, тому на них і варто звертати увагу при перевірці.

Наші сертифікати

Клеєний брус від нашої компанії – матеріал високої якості. Це підтверджується наявністю сертифікатів.

Це документи, що підтверджують якість, екологічність, відсутність шкідливих речовин у складі і т. ін. Ознайомитися з сертифікатами ви можете на нашому сайті. Також пропонуємо запросити всі документи, що підтверджують якість, у наших операторів.

У нас ви можете замовити проекти альтанок відповідно до своїх уподобань. Звертайтеся до наших фахівців за уточненням всіх деталей і отриманням консультації.