UK RU EN
+38 (067) 5555 353 +38 (050) 232 0 999

Зворотній дзвінок

+38 (067) 5555 353 +38 (050) 232 0 999
Надіслати заявку+380
Введіть номер!
Заявку
надіслано
ПРО НАС
ПРО НАС ГОВОРИТЬ НАШ ДОСВІД

Компанія Леско є першим великим виробником клеєного бруса в Україні. Починаючи свою діяльність в 2004 році як підприємство «Прикарпат Дерево Дім», саме наша компанія відкрила для українських споживачів ідеально комфортний простір для життя - будинки з клеєного бруса.

Природна краса дерева в поєднанні з вишуканим дизайном і видатними експлуатаційними якостями роблять будинки з клеєного бруса гідними уваги найвимогливіших клієнтів.

Наші проекти
ГАРАНТУЄМО ЯКІСТЬ КОЖНОГО ЗБУДОВАНОГО БУДИНКУ

Довговічність і екологічність вироблених будинків забезпечується застосуванням чистого добірного лісу першого сорту (карпатська смерека) з гірських районів Карпат.

Здійснюючи повний цикл виробництва клеєного бруса на сучасному європейському обладнанні. Ми надаємо гарантію на виконані домокомплекти, але головним доказом нашого професіоналізму є сотні реалізованих проектів і безліч задоволених клієнтів.

ПЕРЕВАГИ
17

Років на ринку

15 000 м³

Виробленого бруса

272

Реалізованих проекти

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД ДО КОЖНОГО

Будинок будується «навколо» його майбутнього власника, способу життя його сім'ї, його смаків і пристрастей. Співробітники нашої компанії - справжні майстри своєї справи, здатні надати рішення для найскладніших і унікальних запитів.

Будучи переконаними прихильниками будівництва з клеєного бруса, ми відкриті до співпраці і будемо раді детально розповісти вам про численні переваги даної технології.

ЗАЛИШТЕ ВІДГУК ПРО НАС
ОТРИМАЙТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ ПО МАЙБУТНЬОМУ ПРОЕКТУ
+380
Поле Телефон не може бути порожнім!