UK RU EN
+38 (067) 5555 353 +38 (050) 232 0 999

Зворотній дзвінок

+38 (067) 5555 353 +38 (050) 232 0 999
Надіслати заявку+380
Введіть номер!
Заявку
надіслано
БУДІВНИЦТВО
ПІД КЛЮЧ
ШВИДКО ТА НАДІЙНО

Наші спеціалісти здійснюють повний спектр будівельних робіт «під ключ». Маючи великий досвід в будівництві, ми маємо професійних та надійних підрядників, які спеціалізуються на певному сегменті будівництва та виконають ці роботи на найвищому рівні. Ви зможете контролювати процес будівництва, розумно витратити кошти та в результаті отримаєте якісний та надійний будинок з клеєного брусу LesCo.

ЩО СЮДИ ВХОДИТЬ?
Фундамент
Збірка стін
Монтаж покрівлі
Установка вікон та дверей
Прокладка інженерних мереж
Шліфування та фарбування брусу
Внутрішнє оздоблення приміщень
Дрібні будівельні роботи
Ландшафтний дизайн
Встановлення додаткових систем
Фундамент

Геодезичне та геологічне дослідження ділянки – це початкова точка для проектування споруди і дає об’єктивну оцінку міцності ґрунтів. Висновки цих досліджень стають основою для розрахунку розміру та характеристик фундаменту.

Збірка стін

Кожен брус виготовлений за чіткими розмірами, пронумерований та складається згідно проекту. Перед укладкою брус обробляється антисептиком, укладається міжвінцевий ущільнювач. Встановлюються елементи кріплення бруса (нагелі, шпильки, пластини).

Монтаж покрівлі

Встановлюється несуча кроквяна система, балки перекриття, утеплюючі матеріали та основний матеріал покрівлі. Кроквяна система - це «фундамент» будь-якого похилого даху. Від техніки установки цієї системи залежить естетичний зовнішній вигляд, а також надійність і довговічність всієї споруди. При монтажі кроквяної системи потрібно строго дотримуватись ряду вимог. Головною з цих вимог є жорсткість кожної деталі, невелика вага конструкції і висока якість матеріалу.

Установка вікон та дверей

Для тривалої експлуатації конструкції потрібно правильно виконати установку вікон та дверей.

Прокладка інженерних мереж

Не менш важливо, прокласти комплекс інженерних систем, вони забезпечать безперебійне водопостачання, ефективну вентиляцію, безпечне опалення.

Шліфування та фарбування брусу

Зовнішня обробка будинку з клеєного бруса прикрасить фасад та захистить натуральний матеріал від згубного впливу чинників навколишнього середовища і механічних впливів. Ви можете вибрати матеріал на свій смак. Це може бути лак або фарба, прозора або така, що принципово змінює колір бруса і змінює вигляд будівлі.

Внутрішнє оздоблення приміщень

Саме від внутрішнього оздоблення залежиить вигляд будинку зсередини, наскільки він буде красивим та комфортним. Обробку роблять після установки всіх потрібних комунікаційних систем.

Ландшафтний дизайн

Створення комплексу з садово-паркових композицій на території земельних ділянок. Найважливішим принципом ландшафтного дизайну є гармонійне поєднання усіх компонентів на місцевості: природних об’єктів, алей, доріжок, садів, водойм.

Просто зателефонуйте нам, або заповніть заявку на зворотній зв'язок
ГАРАНТУЄМО ЯКІСТЬ КОЖНОГО ЗБУДОВАНОГО БУДИНКУ

Довговічність і екологічність вироблених будинків забезпечується застосуванням чистого добірного лісу першого сорту (карпатська смерека) з гірських районів Карпат.

Здійснюючи повний цикл виробництва клеєного бруса на сучасному європейському обладнанні. Ми надаємо гарантію на виконані домокомплекти, але головним доказом нашого професіоналізму є сотні реалізованих проектів і безліч задоволених клієнтів.

ПЕРЕВАГИ
17

Років на ринку

15 000 м³

Виробленого бруса

272

Реалізованих проекти

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД ДО КОЖНОГО

Будинок будується «навколо» його майбутнього власника, способу життя його сім'ї, його смаків і пристрастей. Співробітники нашої компанії - справжні майстри своєї справи, здатні надати рішення для найскладніших і унікальних запитів.

Будучи переконаними прихильниками будівництва з клеєного бруса, ми відкриті до співпраці і будемо раді детально розповісти вам про численні переваги даної технології.

ОТРИМАЙТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ ПО МАЙБУТНЬОМУ ПРОЕКТУ
+380
Поле Телефон не може бути порожнім!
блог
Фінські будинки з клеєного бруса
08/26 2021
Фінські будинки з клеєного бруса
Клеєна деревина за багатьма характеристиками перевершує звичайні пиломатеріали.
Будівництво споруд з бруса під ключ
08/26 2021
Будівництво споруд з бруса під ключ
Спорудження будинку пов`язане з величезним фінансовим, моральним та інформаційним навантаженням.
Клеєний профільований брус з смереки
08/26 2021
Клеєний профільований брус з смереки
Клеєний брус – досить цікавий матеріал для будівництва, виконаний на основі натуральної деревини.