Проте він серйозно відрізняється від бруса звичайного. Його характеристики визначаються унікальною структурою, про що далі і розказано докладно. Варто відзначити, що розцінки прийнятні, тому матеріал і цінують.

Ціни на клеєний профільований брус за куб

Є можливість зв'язатися з нашими консультантами, які дадуть відповідь на будь-які питання, ознайомлять з розцінками, проконсультують, допоможуть з прорахунком матеріалу.

У чому переваги клеєного бруса? Їх чимало.

 1. Висока міцність на вигин. Оскільки матеріал складається з декількох шарів, він успішно чинить опір самим інтенсивним механічним навантаженням. В результаті клеєний брус не розтріскується тривалий час, споруди з нього не деформуються.
 2. Мінімальна усадка. Вологість деревини, з якої виконаний цей матеріал, мінімальна. Тому після того, як споруда буде зведена, очікувати її інтенсивної усадки не доводиться. В принципі, вже незабаром власник може приступати до подальших робіт з облаштування будинку.
 3. Хороші ізоляційні параметри. Високий рівень тепло- і звукоізоляції в даному випадку вдається отримати за рахунок того, що брус виконаний в кілька шарів, а укладають його за пазогребневим принципом, що виключає появу наскрізних щілин.
 4. Високі антисептичні показники. Звичайна деревина може бути вражена грибком. Клеєний брус, в свою чергу, захищений від розвитку цвілі. Звичайно, обробка з часом втрачає свою силу, але перший час власнику не доведеться додатково обробляти матеріал захисними складами.
 5. Проста технологія укладання. При використанні клеєного бруса забудовник серйозно спрощує себе завдання, оскільки монтувати матеріал нескладно, зусиль для цього потрібен мінімум. Тим більше зараз клеєний брус спочатку поставляється в готових комплектах, достатніх для складання будинку за обраним проектом.

Клеєний профільований брус ідеально підходить для будівництва різних споруд, за що його і цінують. а ціна при цьому максимально лояльна.

Види клеєного профільованого бруса: що робимо

Види профільованого клеєного бруса залежать від розміру перетину. Найпопулярніші варіанти:

 • 120х170 мм;
 • 120х200 мм;
 • 160х170 мм;
 • 160х200 мм;
 • 200х170 мм;
 • 200х200 мм;
 • 200х220 мм;
 • 200х270 мм;
 • 240х200 мм;
 • 240х220 мм;
 • 300х200 мм;
 • 300х220 мм;
 • 300х270 мм;

Технологія виготовлення клеєного профільованого бруса

Найважливіша особливість цього виробу-багатошарова структура. Кожен брус виготовлений з декількох дощок. Зазвичай їх від 3 до 12. Вони склеюються під інтенсивним тиском, на отриманому матеріалі виконують пазогребневую систему. Також клеєний брус до того, як надійти на ринок, проходить через сушку.

У підсумку виходить будівельний матеріал, у якого виявляється досить значний список позитивних якостей.

Покроковий алгоритм виробництва профільованого клеєного брусу:

 • сортування – дозволяє усунути деформовану і деревину з дефектами;
 • сушка в сушильних камерах – виконується під безперервним контролем для досягнення заданих характеристик по вологості;
 • виготовлення заготовок – з матеріалу зрізають пошкоджені ділянки, потім його нарізають на ламелі і приступають до зрощування по довжині;
 • склеювання – виконується під пресом для проникнення екологічно чистого клею на водній основі в усі пори деревини (обов'язково в розрахунок приймається необхідна товщина);
 • профілювання – це стругання і нарізка готового бруса по довжині, а також формування пазових з'єднань в якості замку для зручності кріплення;
 • упаковка – для запобігання пошкоджень при транспортуванні, відправка на склад.

В якості матеріалу задіяна карпатська смерека. Вона дозволяє отримати матеріал за більш доступною ціною, але з відмінними експлуатаційними характеристиками.

Де застосувати профільований брус

З причини того, що ціна профільованого клеєного стінового бруса невисока, у нього широка сфера застосування. Зокрема, він задіюється для будівництва споруд.

 1. Житловий будинок. Вони вважаються еталоном в будівництві міцних і монолітних будівель, які замінюють собою вже застарілі і фізично і функціонально аналоги зі зрубу. Причина у відмінних термоізоляційних якостях, довговічності, оригінальному зовнішньому вигляді.
 2. Складні гнуті конструкції. До них відносять льодові катки, складні покрівлі, аквапарки, торгові центри, автомобільні мости і багато іншого.
 3. Господарські та інші споруди для домашнього використання. Це можуть бути різноманітні гостьові будиночки, альтанки.
 4. Релігійні споруди. Часто матеріал вибирають для виробництва церков і храмів.
 5. Столярне ремесло. Матеріал актуальний для виробництва перил, сходів, дверей, підвіконь, вікон, меблів.

При підборі відповідного матеріалу керуйтеся необхідною теплопровідністю, довжиною дощок, екологічностю та природностю (можна визначити за наявністю світлих здорових сучків). Також матеріал повинен бути однорідним за складом і з щільно підігнаними місцями стиків ламелей.

В цілому, хоча клеєний брус обходиться за середньою ціною, він точно може бути названий одним з найбільш практичних матеріалів, присутніх сьогодні на ринку. Зупинившись на цьому виробі, забудовник точно не залишиться розчарованим. Звертайтеся до наших консультантів для оформлення замовлення і відправку оперативної партії матеріалів.