Брус клеєний силами фахівців нашої компанії виготовляється з карпатської смереки. Перевагами використання хвойної породи дерева виступає стійкість до атмосферних опадів плюс простота обробки. Карпатська ялина відрізняється високим вмістом ефірних масел, що дозволяє використовувати брус дерев'яний клеєний для зовнішніх і внутрішніх робіт.

Технологія виробництва

Є бажання купити клеєний брус? Фахівці рекомендують познайомитися з технологією виробництва, що допомагає правильно визначити область застосування.

Працююча технологія.

 1. Заготівля сировини. Попередньо відібрана деревина проходить розпилювання та просушку в спеціальних камерах.
 2. Сортування. Відбір заготовок, що допомагає на початковому етапі виключити використання пошкоджених дощок.
 3. Стругання заготівель. Виключає проміжки між планками, забезпечує якість зчеплення.
 4. Склеювання. Для виробництва клеєного бруса в Києві використовується екологічний клей на водній основі. В ньому немає формальдегідів, що позначається на безпеці складу.
 5. Пресування. Під впливом тиску відбувається рівномірний розподіл клею, що виключає дефекти готового матеріалу.
 6. Профілювання. Використання спеціального інструменту допомагає надати клеєному брусу потрібної форми, надає гладкість поверхні. Плюс: на цьому етапі майстри нарізають борозни для замкового з'єднання окремих елементів.

Точне дотримання виробничої технології – гарантія відмінної якості матеріалу. Плюс: клеєний брус ціна залишається на адекватному рівні.

Клеєний брус в Україні: переваги

Серед переваг матеріалу з карпатської смереки експерти виділяють:

 • мінімальну усадку (виключає необхідність у відстоюванні стін);
 • збереження точної геометрії в процесі експлуатації (секрет в якісному попередньому сушінні сировини);
 • порівняно невисока вага;
 • без обмежень по довжині (в залежності від побажань замовника можна купити клеєний брус в Україні довжиною до 18 метрів);
 • широка область застосування (можна використовувати при зведенні складних архітектурних конструкцій);
 • легкість монтажу завдяки замковому з'єднанню.

Важливий момент: при бажанні купити клеєний брус у Києві, фахівці рекомендують підібрати надійний матеріал для утеплення стиків. В іншому випадку в приміщення може надходити холодне повітря.

Секрети вибору клеєного бруса

Є бажання купити клеєний брус виробництва України? Фахівці рекомендують правильно підібрати розміри. Параметр залежить від області застосування матеріалу. Рада експертів: товщина бруса клеєного, який буде використовуватися для будівництва стін, повинна бути не менше 20 см.

Другим параметром правильного вибору виступає товщина ламелі. Просте правило: чим тонше дошка, тим краще експлуатаційні характеристики матеріалу.

Зацікавив міцний матеріал? Ми пропонуємо купити клеєний брус від виробника в Україні. Основна сировина – карпатська смерека, що виростає в гірських районах, де немає промислових об'єктів. За додатковою інформацією звертайтеся до наших операторів. Діючі номери телефонів вказані у верхній частині сторінки.