Зокрема, клеєний брус за рахунок своєї багатошарової конструкції має підвищені показники міцності. При його виробництві деревна сировина проходить етап сушіння, втрачаючи більшу частину вологи. Поверхня бруса ретельно полірується в заводських умовах, тому стіни фінських будиночків з такого матеріалу не потрібно обшивати, обклеювати і фарбувати.

З клеєної деревини зводять найрізноманітніші об'єкти: житлові будови (котеджі, сільські будинки, дачі), лазні, гаражі, альтанки, огорожі. Особливо затребувані фінські будинки.

Переваги клеєного бруса для будинку

Фінські дерев'яні будинки – еталон якості, надійності і стилю. На цьому їх переваги не закінчуються.

Простота зведення

Клеєний брус відрізняється наявністю спеціальних замкових з'єднань. Завдяки цьому гарантована висока швидкість зведення. Побудувати будинок вдається буквально за 2-5 днів в залежності від його розмірів і складності в цілому.

Стійкість до деформації

Будова з клеєного бруса, створена за фінською технологією, приємно дивує стійкістю до деформації, а також до механічних пошкоджень, атмосферних опадів, перепаду температур.

Необхідність обробки

Оздоблення, як таке, не потрібно. Матеріал має красиву деревну текстуру. При цьому поверхня гладка, тому при бажанні можна втілити в життя будь-які дизайнерські ідеї.

Ціна

На фінський будиночок ціна помірна. Вона доступніше, ніж ціна аналогічної будови з масиву дерева, але більш висока, ніж будинку з використанням інших матеріалів. Унікальність таких споруд в їх тривалій експлуатації, естетиці та надійності.

Проектні фінські будинки з бруса

Пропонуємо купити фінський будиночок, споруджений за типовим проектом. Це рішення хороше, тому що в такій споруді вже продумані:

 • ергономічність;
 • планування;
 • достатня корисна площа;
 • надійність і безпека;
 • естетична складова.

Такий фінський будиночок купити – ідеальне рішення, про яке не доведеться шкодувати.

Переваги клеєного бруса з ялини

Завдяки доступній ціні фінських будиночків з клеєного бруса цей матеріал багато кого цікавить. Не зайвим буде ознайомитися з його позитивними якостями.

Переваги клеєного бруса:

 • мінімальна кількість вологи;
 • майже відсутня усадка;
 • простий спосіб установки;
 • відмінні теплоізоляційні показники;
 • матеріал «дихає», як і звичайний брус;
 • висока біостійкість;
 • естетично приваблива поверхня;
 • стійкість до розтріскування і деформацій.

Для виготовлення клеєного бруса підбирається особливо якісна сировина. З карпатської ялини, вирощеної в гірській місцевості, випилюють заготовки у вигляді ламелей, що представляють собою тонкі дошки. Матеріал сушиться в камерах. На ламелі наноситься клей, потім відбувається склеювання бруса під пресом. При цьому створюється дуже міцний матеріал, що має всі переваги натурального дерева. Завершальним етапом виробництва стає обробка бруса на високоточних верстатах і полірування. На виході маємо виріб з бездоганним профілем, акуратними пазами і фасками.

Так як нанесення клею здійснюється не суцільним шаром, а у вигляді сітки, деревина зберігає здатність пропускати вологу і повітря. Будівля з такого матеріалу виходить настільки ж комфортною і екологічно чистою, як традиційна дерев'яна споруда з рубаної колоди або бруса природної вологості.

Одноповерхові фінські дерев'яні будинки з клеєного бруса виходять на рідкість енергоефективними, тому їх не потрібно утеплювати за допомогою мінвати і пінопласту. Гідність матеріалу полягає в тому, що він має бездоганно рівні поверхні, правильну форму. Побудовані з такого матеріалу фінські будиночки не схильні до усадки, їх герметичність завжди залишається на високому рівні.

Для досягнення максимального ефекту теплоізоляції будівельники укладають між вінцями ущільнювач у вигляді стрічки. Такий прийом дозволяє виключити дорогі і тривалі роботи з конопатки фінських дерев'яних будинків.

Наші сертифікати

Якщо збираєтесь купити фінський будиночок, пропонуємо вам переконатися у високій якості продукції. Про це свідчать сертифікати. Вони підтверджують не тільки якість, але і екологічність нашої продукції.

З нами ви  придбаєте ефектний зовні і з відмінними експлуатаційними характеристиками фінський будинок. У ньому будуть панувати приємний мікроклімат, легкий аромат ялини і мальовнича деревна структура в якості обробки. А ціна фінського будинку при цьому прийнятна.