Рішення питань про вибір стратегії процесу будівництва, матеріалів, часу, місця і багатьох інших нюансів неможливо доручити нікому іншому, вникати в усе це необхідно самому замовнику. Від фундаменту до покрівлі – все повинно бути враховано і прораховано до найдрібніших подробиць. Вибір матеріалу, з якого буде зведено будинок, грає важливу роль. Чи буде це цегла, кругла колода або брус, залежить від особистих уподобань, кожен матеріал має власні переваги. Один з хороших варіантів – клеєний брус з карпатської ялини, яка виростала на спеціально відведених площах в гірській місцевості.

Особливості матеріалу

Технологія виробництва клеєного бруса була розроблена в кінці сімдесятих років минулого століття в Австрії, потім поширилася по всьому світу. Відмінною особливістю цього матеріалу є його фінішне доопрацювання в процесі виробництва, по зовнішній і внутрішній сторонах проводиться шліфування, що в подальшому полегшує обробку або навіть виключає її. Наявність профілю на монтованих поверхнях забезпечує надійну термоізоляцію.

Зведення будь-якої будівлі з клеєного бруса відрізняється простотою монтажу, при проектуванні розраховується довжина кожного бруска, всі монтажні отвори, а також з'єднання чашок. У зв'язку з цим не потрібні додаткові роботи з підготовки самого матеріалу до установки. Але саме тому всі роботи повинні проводити професіонали, критичним вважається відхилення по горизонту. Якщо при будівництві споруди з круглої колоди є розбіжності по висоті кутів, то це можна виправити підбором діаметра наступного вінця, а у випадку з профільованим брусом все вінці мають однакову ширину і висоту. Ще необхідно врахувати, що при з'єднанні замків між брусом укладається джут, на подобу клоччя. У разі, якщо його покласти неякісно, можуть з'явитися щілини, що призведе до нестиковки на наступних вінцях.

Все це досить складно, особливо для людини, яка не стикалася з такими питаннями раніше. Відмінне рішення – зведення будинків з бруса під ключ. Ви можете довірити нам цю роботу, а ми виконаємо все швидко і якісно.

Чому саме клеєний брус з ялини?

Перевагою клеєного бруса визнана екологічна чистота. Виготовляється він з дошки методом склеювання спеціальним клеєм природного походження. Плюсом на користь вибору даного матеріалу служить і те, що при виробництві, перед склеюванням, матеріал піддається сушці. Має вологість нижче природної, завдяки чому не потрібен час на усадку споруди.

Профіль забезпечує брусу надійне зчеплення між вінцями. Крім того, монтажні шпильки, що проходять всередині стін, не дозволяють утворюватися перекосу будови. При зміні вологості зовнішнього середовища не відбудеться ефекту розбухання дерева, який також призводить до різних викривлень будинку, підйому або осіданню кутів.

Як матеріал клеєний брус, виробництво якого являє собою високотехнологічний процес, займає почесне місце в ієрархії будівельних матеріалів природного походження. Варто відзначити те, що, як будь-який виріб з деревини, він схильний до впливу грибкових і цвілевих утворень. Для того, щоб не допустити погіршення зовнішнього вигляду, потрібно виконати антисептичну обробку бруса. Вона проводиться після закінчення монтажу бруса в три етапи. В першу чергу слід видалити з поверхонь плями і інший бруд, що з'явився в процесі будівництва. Якщо є плями, які вбралися в брус, необхідно додатково відбілити його шляхом нанесення спеціального розчину. На другому етапі виконується сама антисептична обробка. Третій етап – це повторна обробка тим же засобом. Для зменшення ризику почорніння бруса рекомендується обробити його спеціальною сумішшю.

Що входить в будівництво під ключ?

Довіряючи нам зведення будинків з бруса, ви отримуєте відразу комплекс робіт. Сюди входять:

  • споруда фундаменту;
  • монтаж покрівлі та стін;
  • установка віконних і дверних конструкцій;
  • прокладка інженерних мереж;
  • фарбування і шліфування матеріалу;
  • оздоблення всередині приміщення за бажанням клієнта;
  • невеликі будівельні роботи;
  • підбір ландшафтного дизайну;
  • монтаж допоміжних систем при необхідності.

Вам не потрібно ні про що переживати. Результат роботи з нами – якісне і швидке будівництво оселі з бруса, в яку можна відразу ж в'їжджати. Будова буде радувати екологічною чистотою, естетичністю і довговічністю. Загальний час зведення – від 5 до 20 днів в залежності від складності конструкції і площі. Залишилися питання? Звертайтеся до наших фахівців за консультацією.