Перебування в будинках з клеєного бруса – це не тільки єднання з природою, але і повноцінний відпочинок від побуту і міської суєти. Дуже добре дихається і спиться в таких будинках завдяки екологічно чистому матеріалу. Колірна гамма бруса залежить від ваших уподобань: зовнішній колір і внутрішнє оздоблення має відтінки від персикового до шоколадного. При спорудженні будинку з клеєного бруса не варто лякатися цін на матеріал, враховуйте і той факт, що ви зможете заощадити кошти на внутрішній обробці, а зовнішні стіни будуть ідеально виглядати як бруси.

Переваги клеєного бруса для будинку

Дерев'яний будинок з клеєного бруса відмінно підійде для будь-якого регіону або місцевості. Він прикрасить будь-який ландшафт своїм унікальним дизайном. Зараз будинки з клеєного бруса в Києві рідко побачиш, але пройде зовсім небагато часу і люди по достоїнству оцінять якість клеєного бруса. Матеріал добре поєднується з керамікою і металом, каменем і іншими оздоблювальними матеріалами. Ви з легкістю можете створити оригінальний і неповторний дизайн навіть для типових дерев'яних будинків з бруса.

Простота зведення

Монтаж і будівництво будинків з бруса ведеться за унікальними технологіями. В процесі обробки з дощок усуваються всі наявні недоліки, дефекти. Матеріал склеюють під пресом, завдяки чому він набуває не тільки зовнішню якість, але і особливу міцність, має відмінні властивості і зберігає тепло.

Саме зведення за проектом будинку з бруса гранично швидке і просте. Висока швидкість гарантована за рахунок наявності пазових з'єднань. В середньому вдається звести будинок за 1-3 дні в залежності від розмірів і складності.

Стійкість до деформації

Матеріал радує стійкістю до деформацій. Все завдяки високій міцності, невеликій вазі і стійкості до будь-яких факторів навколишнього середовища. Відповідно, будинок з клеєного бруса за ціною, яка приємно дивує, прослужить довго, буде радувати і зовнішньою естетикою, і відмінними характеристиками.

Необхідність обробки

Клеєний брус виглядає дуже красиво. У нього натуральна деревна текстура. Завдяки цьому можна обійтися і зовсім без будь-якої обробки. При цьому будинок з клеєного бруса буде виглядати гармонійно і цікаво.

Ціна

Ціна будинків з клеєного бруса середня. Але вона повністю виправдовує відмінні експлуатаційні характеристики. Можна отримати за помірну ціну будинок високої якості з клеєного бруса в Україні, в якому буде комфортно перебувати, а також він буде радувати естетикою.

Проектні будинки з бруса

Проекти будинків з бруса бувають типовими і індивідуальними. Розцінки дуже відрізняються.

Готові будинки з бруса в Україні обійдуться дешевше, ніж спеціальна розробка під особисті потреби замовника. Їх відмінна риса в детальному опрацюванні. При розробці вже все враховано – ергономіка, комфортна площа, оригінальна обробка. Також гарантовані безпека, надійність і загальна зручність проживання.

Пропонуємо придивитися до типових варіантів. Якщо вони вам не сподобаються, ми розробимо проект індивідуального будинку з клеєного бруса в Києві з урахуванням ваших побажань.

Масив або клеєний брус?

Збираючись замовити будинки з бруса в Києві, варто вирішити для себе, який з матеріалів все ж краще, адже деякі радять саме масив. В цілому саме останній матеріал вважається більш якісним за характеристиками, але і ціна на нього занадто висока. Будівництво будинку з масиву обходиться дуже дорого.

Ціна будинку з бруса в Україні більш доступна. При цьому за характеристиками цей матеріал практично не поступається масиву. Термін служби перевищує 50 років при коректному догляді, тепло-, звукоізоляція, повітропроникність і стійкість до негативних факторів на висоті. Презентабельність будинку з клеєного бруса приємно дивує, адже у нього така ж, як і у масиву, деревна текстура.

В цілому брус для будинку – один з кращих матеріалів. Він радує і ціною, і характеристиками.

Наша експертиза в будинках

Про якість і довговічність дерев'яних будинків з клеєного бруса можна говорити дуже довго. Вони прослужить не одному поколінню. Необхідно вибрати і затвердити проект, деталі заздалегідь виготовлять, і кілька фахівців виконають збірку. Зведення будинку не потребує використання важкої будівельної техніки, ви економите кошти на кількості робочої сили, легкий монтаж і встановлені терміни – це запорука швидкого будівництва.

Для будь-якого елемента дерев'яного каркаса вибирають брус, виходячи з навантажень і функціонального призначення. Для будівництва стін використовують бруси 1 категорії, їх розміри по ширині – 80-280 мм, по висоті – 40-180 мм. Розмір вибирають з урахуванням дизайну і майбутніх теплових навантажень. Бруси для покрівлі повинні витримувати вагу покрівельного матеріалу. Зверніться за консультацією до фахівців, і вони допоможуть розрахувати навантаження, підкажуть, якому матеріалу віддати перевагу – буде це ондулін, фальцювальний дах, металочерепиця, керамочерепиця. Не забудьте про утеплювач для даху, гідроізоляцію.

При спорудженні будинку з клеєного бруса складіть кошторис, проект, це допоможе прорахувати всі необхідні витрати і уникнути несвоєчасних витрат.

Переваги клеєного бруса з ялини

У будівництві будинку з клеєного бруса використовують бруси сухі клеєні. Нові технології виробництва дозволяють гарантувати якість матеріалу, завдяки якому буде створений максимальний комфорт для всіх мешканців. Серед всіх показників якості клеєного бруса можна виділити основні.

Це, перш за все, екологічна чистота матеріалів – клеєний брус не виділяє шкідливих речовин, так як не містить їх. Сприятливий мікроклімат в будинку підтримується завдяки матеріалу, який поглинає і виділяє вологу з повітря при необхідності, не викликає алергічні реакції, не забруднює навколишню природу.

Варто відзначити і те, що на будинок з бруса ціна не така висока, як на багато інших матеріалів. Будівництво буде більш доступним.

Наші сертифікати

Будинок з бруса в Україні від нашої компанії – кращий вибір. Про це свідчить наявність сертифікатів якості. Наш матеріал і, відповідно, споруди з нього відповідають міжнародним стандартам. Будинки з бруса і якісні, і екологічні. Для ознайомлення з сертифікатами користуйтеся нашим сайтом або запитуйте менеджерів.

Квадратні метри заміського будинку і присадибної ділянки можна нескінченно порівнювати з квартирою. Кожен вибирає до душі: будинки з бруса в Україні або квартири. Тільки в квартирі немає можливості збільшити ванну або добудувати сауну, як на ділянці. Гараж в будинку – це означає, що машина завжди під рукою. Заміський і доглянутий сад не поступиться міським ландшафтам. Пропонуємо купити будинок з бруса за лояльною ціною і з гарантією якості.